Oferta Hurtowa

22 maja 2016

Odbiorcy hurtowi to podmiot gospodarczy, który prowadzi sprzedaż akcesoriów i gotowych półproduktów lub wykorzystuje je do świadczenia usług z branży meblowej.

W oparciu o indywidualnie ustalone warunki handlowe naszym kooperantom oferujemy korzystne warunki.

Firma Smile Furniture ma do zaoferowania obszerną gamę produktów i usług m.in. systemy Sevroll, systemy stalowe Laguna, płyty laminowane, fronty meblowe, blaty kuchenne, elementy wyposażenia szaf, akcesoria meblowe, oświetlenie, Lacobell, lustra.

Świadczymy również usługi:

  • cięcia blatów
  • cięcia płyt pod wymiar
  • cięcia szkła
  • okleinowania formatek obrzeżem ABS

Jedną z cech charakteryzujących firmę Smile Furniture jest elastyczność działania. W praktyce oznacza to, że z powodzeniem obsługujemy klientów indywidualnych jak i zorganizowane podmioty gospodarcze. W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego. W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy firmy deweloperskie.

Dzięki doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu oraz wykfalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę wyposażenia dużej ilości lokali mieszkaniowych.
Nasi projektanci zaproponują rozwiązania uwzględniające optymalne wykorzystanie powierzchni przeznaczonych do zabudowy co z pewnością podniesie walory oddawanych do użytku lokali.